Kategorie:

Portal lego oferuje mnóstwo interesujących filmów video.

Avatar
Opublikowane przez admin

LEGO jest przedsiębiorstwem zabawkarskim. Klocki lego to najpopularniejsza sieć klocków na świecie. Zostało wypuszczonych dużo serii LEGO. Jedną z nich jest LEGO City – to zestawy, z których buduje się sceny z życia ludzików lego a ponadto pojazdy. Następną jest LEGO Creator- w tych zestawach można budować budynki oraz różne pojazdy. Na podstawie jednego modelu, dzięki załączonej instrukcji możemy tworzyć trochę inne modele. Następną serią jest seria LEGO Duplo – są to większych rozmiarów, bardzo kolorowe klocki przeznaczone dla dzieci w wieku 1 – 5 lat.

 

Jeszcze inna seria to LEGO Technic – to seria, która jest jedną z najmocniej rozbudowanych serii Lego Group. W tej serii mamy możliwość budować realistyczne modele a także konstrukcje, a ponadto niektóre zestawy są wyposażone w elektronikę. Jest również jedna seria lego, która jest dedykowana dziewczynkom – LEGO Friends. Jest jeszcze mnóstwo innych serii. Na przestrzeni lat LEGO ewoluowało. Na początku były jedynie klocki. Jednakże w tej chwili powstało mnóstwo gier, filmów a także seriali o przygodach ludzików LEGO. Są również parki rozrywki tj. Legoland. Ciekawostki dotyczące lego:
– dwa klocki o wymiarach 2×4 można połączyć ze sobą na dwadzieścia cztery sposoby;
– pomimo, iż klocki z serii LEGO Duplo są osiem razy większe od zwyczajnych to istnieje możliwość je złączyć, ponieważ są kompatybilne;
– w dwa tysiące dwunastym roku marka LEGO została zaliczona do Księgi Rekordów Guinessa jako wytwórca największej ilości opon (oczywiście opon do pojazdów stworzonych z klocków);
– do sprzedaży w 2015 roku trafiły papucie LEGO mające chronić przed stanięciem na klocek (wyłącznie 1500 egzemplarzy);
– najwyższa wieża z klocków LEGO miała 15 metrów wysokości i stworzono ją w dwa tysiące piętnastym roku w Mediolanie;
– na każdego człowieka na Ziemi przypadają sześćdziesiąt dwa klocki;
– z produkcji wyszło mniej więcej pięć mld ludzików; Portal lego ma do zaoferowania mnóstwo interesujących filmików wideo, zwiastunów filmów czy też odcinków seriali pokazujących świat LEGO. Na stronie internetowej lego są dostępne również gry LEGO, artykuły, zestawy oraz instrukcje składania do ściągnięcia. Istnieje również kilkafilmowych kolekcji LEGO. Jedną z nich jest LEGO Star Wars. Ma się rozumieć, że dotyczy ona kultowej serii filmowej Gwiezdne Wojny. Inną serią jest seria LEGO Ninjago. Ta seria opowiada historię 6 młodych chłopaków opanowujących starożytną sztukę walki. LEGO Batman jest następną kolekcją związaną z bardzo znanym filmem. Zostały stworzone jeszcze inne kolekcje wzorowane na filmach. Jedną z nich jest kolekcja opierająca się na Harrym Potterze, inna na piratach z Karaibów czy Indianie Jones. Pojawiły się również recenzje lego.

 

Zaliczają się do nich produkty takie jak czapki, kurtki, szorty, t-shirty oraz spodnie. Wszystkie z estetycznymi nadrukami odnoszącymi się do LEGO. Nie tylko i wyłącznie ubrania uwzględniane są w nowościach. Niedawno na rynku pojawiły się LEGO Minifigures – figurki postaci z kreskówek takich jak na przykład Zwariowane melodie. Jeżeli chodzi o nowości dotyczące klocków to ukazało się bardzo dużo całkiem nowych zestawów z bardzo wielu serii na przykład serii dla dziewczyn LEGO Friends, LEGO Marvel czy LEGO Ninjago. jeżeli chcesz zapoznać się nowościami ze świata LEGO to obejrzyj folder LEGO.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *