Kategorie:

Botoks odgrywa dużą rolę podczas gojenia się ran.

Z szpetnymi dziurami na twarzy możemy poradzić sobie na dużo rozmaitych sposobów. To, czy blizny z twarzy znikną raz na zawsze, uzależnione jest od tego w jakim stopniu naskórek został naruszony. Na płytsze blizny używa się wiele różnych preparatów kosmetycznych, które stosowane systematycznie po dłuższym czasie gwarantują ciekawe efekty. W momencie kiedy doszło do nieco bardziej zaawansowanego zniszczenia naskórka, niestety konieczne jest wykorzystanie znacznie bardziej inwazyjnych sposobów. Z pewnością jednym z nich jest botoks.

Toksyna botulinowa znana nam jest raczej jako środek który służy do wypełniania zmarszczek i do zabiegu powiększania ust. Jak się okazuje jednakże, że jest też częstokroć wykorzystywana do redukcji różnych blizn. Botoks pełni ogromną rolę w gojeniu się ran. Jak pomaga w przypadku pragnienia spłycenia blizn? Botoks rozrywa nieprawidłowo zrośniętą tkankę łączną, a kolejno blokuje a także poluzowuje w tym miejscu mięśnie, poprzez co następuje spłycenie blizn. Z reguły, w momencie kiedy taka blizna jest obszerna, niestety nie da się ją całkowicie usunąć. Można jednakże nabyć efekt spłycenia jej widoczności.

Zabieg jest zupełnie bezpieczny i co bardzo ważne, nawet niewielkie zniwelowanie blizny często może przyczynić się do podwyższania komfortu danej osoby oraz podnieść pewność|przywrócenia pewności} siebie.

Źródło: blizny Lublin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *